Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Zemřel herec a zpěvák David Cassidy (†67): Idola dívčích srdcí zabilo selhání orgánů!

Cassidy zemřel ve věku 67 let.
Zdroj: reprofoto YouTube
David Cassidy, který kdysi platil za idola všech dívčích srdcí, v úterý ve věku 67 let zemřel. Zabilo ho selhání orgánů. Americký zpěvák a herec zažíval vrchol kariéry v 70. letech, pak se jeho hvězda začala řítit strmě dolů.

Cassidy byl už před několika dny převezen do nemocnice ve Fort Lauderdale na Floridě kvůli selhávání orgánů. Tam také v úterý naposledy vydechl. Že není Cassidy v příliš dobré kondici bylo jasné už od února, kdy se kvůli onemocnění naprosto vyškrtl z veřejného života.

O smrti amerického umělce informovala agentura AP s odvoláním na umělcovu zástupkyni.

Americký zpěvák a herec se narodil v roce 1950 v New Yorku. Proslavila ho role Keitha v rodinném seriálu The Partridge Family, který byl televizním hitem 70. let. Díky tomuto účinkování o něm snily dívky nejenom z Ameriky, ale i z celého světa. V žádném větším projektu už si nikdy nezahrál, ale mihl se například v Kriminálce Las Vegas. Kromě hraní se věnoval i muzice, prodal desítky milionů nahrávek.

Související články

Další články