Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Zemřel Gregory Tyree Boyce: Herci ze Stmívání bylo pouhých 30 let

Zdroj: Summit Distribution
+ Dalších 7 fotografií
neštěstí
Ve věku pouhých 30 let zemřel herec Gregory Tyree Boyce. Toho si diváci mohou nejlépe pamatovat ze Stmívání jako Tylera, studenta, který nešťastnou náhodou málem zabil hlavní ženskou postavu. Policie vedle něj našla i tělo jeho přítelkyně Natalie Adepoju.

Ohledně smrti Gregoryho Tyree Boyce, který ve Stmívání hrál Tylera Crowleyho, informovala americká média. Policie k případu byla skoupá na slovo a řekla pouze to, že těla mladého herce a jeho přítelkyně byla nalezena ve středu v Las Vegas a smrt páru nebyla násilná.

Herecká kariéra Boyce nebyla nikterak rozsáhlá a právě proto si ho lidé mohou nejlépe pamatovat ze ságy Twilight, kde v prvním dílu málem usmrtil hlavní hrdinku, když na mokré vozovce dostal smyk a téměř ji přimáčkl k autu.

Zdroj z rodiny řekl webu E! News, že Gregoryho a jeho přítelkyni nalezl bratranec. Tomu bylo divné, že zatímco Boyce má být už několik hodin v Los Angeles, jeho auto stále stojí před domem. Šel ho proto zkontrolovat a našel dvě bezvládná těla.

Vyšetřování

Ačkoliv policie uvedla, že na místě, kde byla těla nalezena, nedošlo k žádnému násilnému činu, stále vyšetřuje, jakým způsobem herec a jeho partnerka zemřeli. Více se veřejnost pravděpodobně dozví až po pitvě.

Související články

Další články