Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová Výměna manželek StarDance 2019

Nejnovější kauzy

Zemřel expřítel Dary Rolins: Petr Vlasák (†45) prohrál v den narozenin boj s rakovinou

+ Dalších 11 fotografií
Smutná zpráva
Bývalý přítel zpěváčky Dary Rolins (46) nebo modelky Kateřiny Průšové (35) prohrál dlouholetý boj s rakovinou mozku. Zpráva o smrti známého podnikatele Petra Vlasáka (†45) přišla v den jeho narozenin. Smutnou informaci eXtra.cz potvrdila Eva Decastelo (41).

Expřítel Dary Rolins je po smrti. Zpěvačka je v slzách, úmrtí známého podnikatele Petra Vlasáka, kterému se přezdívalo trenýrkový král, zarmoutilo i jeho další bývalou přítelkyni Kateřinu Průšovou.

Vlasák podlehl zákeřné rakovině. Poprvé mu nádor na mozku našli v roce 2006, vrátila se mu v roce 2017 a potom i v roce 2018. Zůstala po něm manželka Gábina a dcerka Simonka, která se narodila v roce 2011.

Smutnou zprávu potvrdila i Eva Decastelo. „Petře, budeš chybět,“ vzkázala moderátorka zarmouceně. Vlasákovi se přezdívalo trenýrkový král, protože úspěšně podnikal v oblasti spodního prádla se svou značkou Styx.

Mohlo by vás zajímat

Další články