Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Zemřel Dylan (†52) z Beverly Hills 90210: Prohrál boj s mrtvicí, mozek se nevzpamatoval!

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 71 fotografií
Smutná zpráva
Luke Perry (†52) alias Dylan z legendárního seriálu Beverly Hills 90210 je po smrti. Herce zabily následky silné mrtvice, která ho ranila minulou středu. V pondělí ráno vydechl v obklopení svých blízkých naposledy.

Zemřel Luke Perry, představitel Dylana z kultovního seriálu Beverly Hills 90210. O život bojoval přes pět dní, silná mrtvice mu ale mozek naneštěstí poškodila nenávratně.

Smutnou zprávu přinesl server TMZ.com. Herce ranila mrtvice minulou středu a lékaři se domnívali, že se z drsné příhody vzpamatuje. Až do smrti ho drželi v umělém spánku, doktoři se bohužel zmýlili.

Perry naposledy vydechl v pondělí ráno v obklopení svých nejbližších. Měl u sebe děti Jacka a Sophie, snoubenku Wendy Madison Bauer, exmanželku Minnie Sharp, matku Ann Bennet, nevlastního otce Steva Benneta, bratra Toma Perryho, sestru Amy Coder i další příbuzné a kamarády.

„Rodina oceňuje příval podpory z celého světa. V tuto chvíli ale žádné další detaily neposkytneme,“ uvedl Perryho tiskový mluvčí.

Kromě Beverly Hills 90210 hrál třeba i ve filmech Buffy, zabíječka upírů, Pátý element, Alice Upside Down a v seriálech Oz, John ze Cincinnati, Tělo jako důkaz či Riverdale.

LUKE PERRY ZEMŘEL – CO VŠECHNO VÍME:

Brenda z Beverly Hills v slzách: Stále věřila, že se její seriálový milenec Dylan (†52) uzdraví!

Tragická smrt Dylana (†52) z Beverly Hills 90210: Rakovinu porazil, ale mrtvici už neustál!

Související články

Další články