Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Zemřel DJ Erick Morillo: Proslavil se písní Já tak rád trsám, zazněla v Madagaskaru

Zemřel DJ Erick Morillo: Proslavil se písní Já tak rád trsám, zazněla v Madagaskaru
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
úmrtí
Zahraniční hudební scéna přišla o skvělého dýdžeje. Erick Morillo zemřel ve svých 49 letech. Proslavil se celosvětově známým hitem I Like to Move It, který si můžete pamatovat z oblíbené animované komedie Madagaskar - Já tak rád trsám. Okolnosti ani příčina smrti zatím nejsou známé.

Já tak rád trsám se vepsalo do pamětí všech, kteří alespoň jednou shlédli oblíbenou animovanou komedii Madagaskar. Na tuto píseň trsal král Jelimán, král lemurů na ostrově Madagaskar, kde uvízli čtyři hlavní hrdinové - zebra Marty, lev Alex, hrošice Gloria a žirafa Melman, kteří utekli z americké zoo.

S touto písní přišel DJ Erick Morillo v roce 1993. Ten však bohužel za neznámých okolností zemřel, jak informoval web TMZ. Tělo Ericka bylo nalezeno v Miami Beach. Erick Morillo získal 3 ocenění v kategorii Best House DJ a třikrát vyhrál i titul Best International DJ.

Neznámá příčina smrti

Proč Morillo zemřel je zatím záhadou. Našli jej mrtvého jen pár týdnů poté, co byl v Miami zatčen za sexuální napadení. Údajná oběť tohoto činu vypověděla, že se odebrali do jeho bytu poté, co oba předvedli své kousky u DJ pultu. Žena uvedla, že jeho sexuálním návrhům odolala a poté usnuli. Ráno se však probudila nahá a Morillo u ní stál také bez šatů. Erick se pak sám přiznal policii.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy