Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Zemřel Dan Nekonečný (†52): Našli ho ležet v koupelně

+ Dalších 11 fotografií
odešel showman
Šokující úmrtí ve víru tance! Dan Nekonečný zemřel ve věku 52. Tělo se mělo najít v Praze v ulici Na Vrchu. Tam by měli zasahovat zdravotníci a kriminalisté.

Šokující úmrtí ve víru tance! Už nikdy od něj při koncertu neuslyšíme, jak to šumí a jak to sviští. Milovník samby a žluté barvy, král všech rrrrrytmů a ministrrrr všech rrrrozkoší Dan Nekonečný zemřel ve věku 52 let. O jeho úmrtí jako první informoval portál Blesk.cz.

Informaci o úmrtí potvrdili zdravotníci a policie. Do jeho domu do ulice Na Vrchu vyjížděli kriminalisté i koroner. "Mohu potvrdit, že policisté na oznámení vyjížděli do ulice Na Vrchu k úmrtí. Policisté jsou stále na místě, bližší informace proto nebudeme poskytovat,“ řekla pro Blesk policejní mluvčí Andrea Zoulová.

„Žiju velmi bouřlivý život. Jen těch žen, co každý rok mám,“ smál se Dan Nekonečný v posledním rozhovoru, který dal redaktorům eXtra.cz. Před 14 dny to vůbec nevypadalo, že by se měl loučit se životem.

Dan Nekonečný byl známý svými extravagantními vystoupeními. Okolo třpytivého zpěváka se kroutily brazilské tanečnice zářící všemi barvami a oheň sálal do všech stran. Ani ohňostroje doprovázející jeho zpěv a divoký tanec nebyly výjimkou.

Proč legendární showman zemřel? Sledujte eXtra.cz, přineseme podrobnosti.

Mohlo by vás zajímat

Další články