Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Zemřel člen kapely Bon Jovi: Díky němu jsme k sobě našli cestu, truchlí skupina

Zemřel zakládající člen kapely Bon Jovi, baskytarista Alec John Such.
Zdroj: profimedia
+ Další fotografie
úmrtí

Ve věku 70 let zemřel Alec John Such, baskytarista a zakládající člen kultovní rockové skupiny Bon Jovi. Skon světově úspěšného hudebníka oznámil frontman kapely Jon Bon Jovi v neděli na sociálních sítích. 

Zemřel Alec John Such, baskytarista a zakládající člen kapely Bon Jovi. Bylo mu 70 let. Úmrtí zakládajícího člena, který v kapele působil v letech 1983 až 1994, oznámil frontman kapely Jon Bon Jovi bez dalších podrobností v neděli na Twitteru.

"Se zlomeným srdcem jsme přijali zprávu o odchodu našeho drahého přítele Aleca Johna Sucha. Jako zakládající člen skupiny byl její nedílnou součástí. A abych byl upřímný, cestu k sobě jsme si našli přes něj," stojí v příspěvku Bon Joviho s důrazem, že Alec byl originál.

"Alec byl vždycky divoký a plný života. Dnes mi tyto zvláštní vzpomínky vyvolávají úsměv na tváři a slzy v očích. Bude nám moc chybět."

Nahrávací společnost lhala o jeho věku

Alec John Such byl starší než jeho kolegové z kapely, jak po letech poznamenal před několika roky v rozhovoru pro The Asbury Park Press.

"Nahrávací společnost lhala o mém věku. Bylo mi 31, když jsem se přidal. Byl jsem o dobrých 10 let starší než zbytek kapely. Moje sestra se nakonec opravdu naštvala, protože noviny ji popisovaly jako moji starší sestru, když byla opravdu mladší," řekl Alec se slovy, že věkový rozdíl byl nakonec důvodem, proč ze skupiny odešel.

"Když mi bylo 43, začal jsem být vyhořelý. Připadalo mi to jako práce a nechtěl jsem pracovat. Důvod, proč jsem se dostal do kapely, je ten, že jsem nechtěl pracovat."

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy