Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Zemřel Čestmír Řanda mladší: Herec a producent naposledy vydechl v 60 letech

Zemřel Čestmír Řanda mladší: Herec a producent naposledy vydechl v 60 letech
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie
smutná zpráva
Muž mnoha profesí Čestmír Řanda mladší (†60) je po smrti. Smutnou zprávu v pondělí večer oznámil jeho kamarád Slávek Boura (56). Syn slavného herce zemřel nečekaně a těsně před svými narozeninami. V pátek by oslavil jednašedesátku.

Zemřel herec Čestmír Řanda ml., známý třeba z legendárního filmu Láska z pasáže Smutnou zprávu oznámil jeho kamarád Slávek Boura

"Zemřel Čestmír Řanda ml. Producent, scénograf, malíř, herec, divnej pavouk, ale kamarád..." napsal Boura na Facebook. "Pozdravuj na druhé straně, Čestmíre, ale ještě ať mi panáka nenalévají," dodal s hlavou svěšenou.

Ztráta kamaráda zdrtila i spisovatele Jana Bauera "Dnes odpoledne zemřel v Liberci můj dobrý kamarád, herec, scénograf, producent a výtvarník Čestmír Řanda ml. Stále to ještě nemohu pochopit a je mi to moc líto," vzkázal na sociální síti.

Řanda naposledy vydechl těsně před svými narozeninami. V pátek 15. května by oslavil už jednašedesát let na světě. O příčinách smrti se spekuluje.

Stejně jako jeho otec Čestmír Řanda st. (†62) se věnoval herectví, byl ale i zdatným scénografem nebo malířem. Jeho partnerkou bývala někdejší rosnička Tina Pletánková V roce 2010 skončil na půl roku za mřížemi kvůli neplacení výživného na syna. Ten se také jmenuje Čestmír, jeho maminkou je hercova exmnaželka Regina Řandová (52).

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy