Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Zemřel bývalý zpěvák kapely The Temptations: Bruce Williamson podlehl koronaviru

Zdroj: profimedia.cz
úmrtí
Koronavirus si vybral další oběť. Tou je zpěvák Bruce Williamson, kterého si mohou posluchači a fanoušci kapely The Temptations pamatovat právě odtud. Bylo mu teprve 49 let. O zpěvákově smrti informoval jeho syn Bruce Jr.

Bruce Williamson z kapely The Temptations zemřel v neděli na následky koronaviru Největším problémem byla zpěvákova nadváha a vysoký krevní tlak. Obojí vede k těžkému průběhu onemocnění, které koronavirus způsobuje, někdy dokonce ke smrti. Na covid-19 byl zpěvák pozitivně testován v srpnu, jen pár týdnů po operaci žlučníku. Zanedlouho by Bruce oslavil padesátku.

"Na světě nejsou žádná slova, která by vyjádřila, jak se zrovna teď cítím. Miluji tě, tati, a děkuji ti za to, že jsi byl skvělý. Děkuji ti také za to, že jsi byl milující, a že jsi byl tím, kým jsi byl. Modlím se k Bohu a znovu se setkáme," vzkázal Williamsonovi do nebe jeho syn. A nejen on truchlí.

"S velkou lítostí a zármutkem vám oznamujeme, že zemřel Bruce Williamson, jeden z našich bratrů. Jednou jste součástí The Temptation a už navždy součástí budete. Myslíme na rodinu a modlíme se," napsal na Instagram kapely člen Otis Williams, který jako jediný zbyl ze základní sestavy. K němu se přidal i zbytek skupiny.

Po odchodu z kapely se věnoval sólové kariéře

Williams působil v letech 2006 až 2015 jako frontman kapely The Temptations. Nahráli dvě alba a v roce 2013 obdržela kapela cenu Grammy za celoživotní dílo. Po odchodu z The Temptations se věnoval sólové kariéře. Pro Chapter & Verse Network zpěvák uvedl, že se rozhodl vystupovat sám za sebe z prostého důvodu. "Vždy jsem si přál být součástí The Temptations. Jen jsem nechtěl být nějakou napodobeninou či se vydávat za svého předchůdce," vysvětlil dříve zpěvák.

Související články

Další články