Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Zemřel bývalý zpěvák kapely The Temptations: Bruce Williamson podlehl koronaviru

Zemřel bývalý zpěvák kapely The Temptations: Bruce Williamson podlehl koronaviru
Zdroj: profimedia.cz
úmrtí
Koronavirus si vybral další oběť. Tou je zpěvák Bruce Williamson, kterého si mohou posluchači a fanoušci kapely The Temptations pamatovat právě odtud. Bylo mu teprve 49 let. O zpěvákově smrti informoval jeho syn Bruce Jr.

Bruce Williamson z kapely The Temptations zemřel v neděli na následky koronaviru. Největším problémem byla zpěvákova nadváha a vysoký krevní tlak. Obojí vede k těžkému průběhu onemocnění, které koronavirus způsobuje, někdy dokonce ke smrti. Na covid-19 byl zpěvák pozitivně testován v srpnu, jen pár týdnů po operaci žlučníku. Zanedlouho by Bruce oslavil padesátku.

"Na světě nejsou žádná slova, která by vyjádřila, jak se zrovna teď cítím. Miluji tě, tati, a děkuji ti za to, že jsi byl skvělý. Děkuji ti také za to, že jsi byl milující, a že jsi byl tím, kým jsi byl. Modlím se k Bohu a znovu se setkáme," vzkázal Williamsonovi do nebe jeho syn. A nejen on truchlí.

"S velkou lítostí a zármutkem vám oznamujeme, že zemřel Bruce Williamson, jeden z našich bratrů. Jednou jste součástí The Temptation a už navždy součástí budete. Myslíme na rodinu a modlíme se," napsal na Instagram kapely člen Otis Williams, který jako jediný zbyl ze základní sestavy. K němu se přidal i zbytek skupiny.

Po odchodu z kapely se věnoval sólové kariéře

Williams působil v letech 2006 až 2015 jako frontman kapely The Temptations. Nahráli dvě alba a v roce 2013 obdržela kapela cenu Grammy za celoživotní dílo. Po odchodu z The Temptations se věnoval sólové kariéře. Pro Chapter & Verse Network zpěvák uvedl, že se rozhodl vystupovat sám za sebe z prostého důvodu. "Vždy jsem si přál být součástí The Temptations. Jen jsem nechtěl být nějakou napodobeninou či se vydávat za svého předchůdce," vysvětlil dříve zpěvák.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy