Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Zemřel bývalý hráč fotbalové Sparty a mistr české ligy. Bylo mu pouhých 43 let

Zemřel Denis Kovba, bývalý hráč fotbalové Sparty.
Zdroj: Barbora Reichová / CNC / Profimedia
Sport

Bývalý fotbalista pražské Sparty a běloruské reprezentace Denis Kovba zemřel ve věku 43 let na komplikace spojené s koronavirem. Na svém webu o tom informoval jeho někdejší klub Křídla Sovětů Samara. Kovbova manželka před týdnem na Instagramu uvedla, že se dlouholetý hráč Samary nakazil koronavirem a byl převezen na jednotku intenzivní péče.

"Denis Kovba byl jedním z oblíbenců fanoušků Samary, kteří ho respektovali za jeho oddanost a spolehlivost," uvedl ruský celek v prohlášení.

Šestatřicetinásobný běloruský reprezentant odešel ze Samary v roce 2009 do Sparty, za niž ale odehrál pouze 11 soutěžních zápasů, z toho osm ligových. Po jediné sezoně v letenském klubu se vrátil do Samary, kde později působil i jako asistent trenéra.

"Se zármutkem jsme přijali zprávu, že ve věku 43 let zemřel náš bývalý hráč a majitel mistrovského titulu ze sezony 2009/2010 Denis Kovba. Čest jeho památce," napsala Sparta na Twitteru.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy