Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Zemřel Bruce Kirby z To je vražda, napsala: Hvězdě kriminálních seriálů bylo 95

Zemřel Bruce Kirby: Herec z To je vražda, napsala
Zdroj: Universal TV
+ Další fotografie
smutek
Ve věku 95 let zemřel americký herec Bruce Kirby, kterého si diváci mohou pamatovat například z krimiseriálů To je vražda, napsala, Columbo, Kojak či Matlock. Informaci o Kirbyho úmrtí oznámil na sociálních sítích jeho syn John. Ačkoliv neřekl, co bylo příčinou smrti, uvedl, že jeho otec na věčnost odešel pokojně.

Herec Bruce Kirby, kterého diváci znají především ze starších kriminálních seriálů, ve věku 95 let zemřel. Smutnou informaci o smrti hvězdy seriálů To je vražda, napsala, Columbo, Matlock a dalších zveřejnil na svém profilu na sociální síti Kirbyho syn John.

Posledních 12 let se Bruce Kirby herectví už nevěnoval, zdraví mu to nedovolovalo. „Můj otec herectví miloval, a když nepočítám role v televizních seriálech, filmech a divadelních hrách, pracoval na sobě od svých začátků neustále a nepřetržitě,“ napsal hercův syn na Facebook.

„Když mu zdravotní stav neumožňoval nadále pracovat, bylo to pro něj velmi bolestné. Jsem moc rád, že tu s námi díky svým hereckým výkonům zůstane navždy,“ doplnil John.

Filmografie

Kromě známých krimiseriálů si Bruce Kirby zahrál i v jiných, jako například Doktůrci, Rodina Sopránů či Vražedná čísla. Hrál i ve filmech, jako například Nebezpečné pletky, Pan Báječný, Vánoce trochu jinak, Velkofilm či Dáma v bílém.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy