Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Zemřel Bruce Kirby z To je vražda, napsala: Hvězdě kriminálních seriálů bylo 95

Zdroj: Universal TV
+ Další fotografie
smutek
Ve věku 95 let zemřel americký herec Bruce Kirby, kterého si diváci mohou pamatovat například z krimiseriálů To je vražda, napsala, Columbo, Kojak či Matlock. Informaci o Kirbyho úmrtí oznámil na sociálních sítích jeho syn John. Ačkoliv neřekl, co bylo příčinou smrti, uvedl, že jeho otec na věčnost odešel pokojně.

Herec Bruce Kirby, kterého diváci znají především ze starších kriminálních seriálů, ve věku 95 let zemřel. Smutnou informaci o smrti hvězdy seriálů To je vražda, napsala, Columbo, Matlock a dalších zveřejnil na svém profilu na sociální síti Kirbyho syn John.

Posledních 12 let se Bruce Kirby herectví už nevěnoval, zdraví mu to nedovolovalo. „Můj otec herectví miloval, a když nepočítám role v televizních seriálech, filmech a divadelních hrách, pracoval na sobě od svých začátků neustále a nepřetržitě,“ napsal hercův syn na Facebook.

„Když mu zdravotní stav neumožňoval nadále pracovat, bylo to pro něj velmi bolestné. Jsem moc rád, že tu s námi díky svým hereckým výkonům zůstane navždy,“ doplnil John.

Filmografie

Kromě známých krimiseriálů si Bruce Kirby zahrál i v jiných, jako například Doktůrci, Rodina Sopránů či Vražedná čísla. Hrál i ve filmech, jako například Nebezpečné pletky, Pan Báječný, Vánoce trochu jinak, Velkofilm či Dáma v bílém.

Související články

Další články