Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Zemřel během hokeje, nyní se s ním loučí jeho nejbližší: Vzkazy pro Jakuba (†23) lámou srdce

Zdroj: instagram
+ Dalších 18 fotografií
poslední sbohem
V areálu Akademie ozbrojených sil generála Milana Rastislava Štefánika se odehrála ohromná tragédie. Poručík Jakub Lilge (†23) tam vypadl z balkónu ze 4. patra a zraněním na místě podlehl. V té době se hrál hokejový zápas mezi Slovenskem a Kanadou. Svému milovanému dávají přátelé a rodina v sobotu poslední sbohem.

Tragédie, na kterou Slovensko jen tak nezapomene. V areálu Akademie ozbrojených sil generála Milana Rastislava Štefánika v Liptovském Mikuláši se v pondělí kolem desáté hodiny večerní odehrála strašlivá nehoda. Mladý poručík Jakub Lilge nešťastnou náhodou vypadl ze 4. patra tamějšího internátu. Přivolání lékaři mohli už jen konstatovat smrt.

Jakubovi blízcí se s ním rozloučili v sobotu ve slovenském městě Martin. Zdrcená přítelkyně zesnulého napsala na sociální síť, že zarmouceným přátelům a rodině nyní nepomůže nic jiného, než držet pohromadě.

Matka zesnulého Jakuba přidala na sociální síť vzkaz, která trhá srdce. „Doufám, že tam nahoře vidíš, jak jsi slavný,“ napsala a přidala vzpomínku, kterou zveřejnil na Facebooku fotbalový klub, za který Jakub hrával. „Absurdní smrt všestranného sportovce, který tak miloval fotbal, zmařila všechny plány v jeho budoucnosti a zarmoutila početnou fotbalovou rodinu. Jakube, budeš nám chybět,“ píše se ve vzkazu.

Související články

Další články