Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Zemře nejvíce nenáviděná postava Ulice? Všichni podezřelí měli důvod Mastného zabít

Zdroj: archiv
+ Další 4 fotografie
ulice
V seriálu Ulice několika postavám zamrzl úsměv na tváři. Radek Mastný byl napaden ve svém bytě a nyní v nemocnici bojuje o život. Podezřelých je spousta a každý z nich měl s Mastným nevyřízené účty a potíže. Mastného v tratolišti krve našel Lumír, ale těsně před jeho příchodem se Mastný pohádal a pošťuchoval s nebohým řezníkem, jehož rodině pije dlouhodobě krev. Důvod k ublížení Mastnému měl i Evžen, kterému se snažil Radek Mastný přebrat přítelkyni Blanku. Stane se nakonec někdo z podezřelých vrahem? Nebo se objeví zcela jiné skutečnosti, které s osudy obyvatel Ulice pořádně zamávají?

Pachatel dopaden?

Jak málo občas stačí, aby se podezřelý chytil do pasti vlastních lží? A co je vlastně pravda a co lež? Karla a Jirka Herman mají opět napilno, protože vyšetřují případ Mastný. Okruh podezřelých se rozrůstá každým dnem, ale jak najít a usvědčit skutečného viníka?

Dnes dvojice kriminalistů skřípne jednoho z podezřelých, jenž je podle nich nervózní víc, než bývá zvykem. Bohužel pro něj Karlu ani tentokrát nezklame její instinkt. Co proti tomuto podezřelému svědčí? Proč je rázem podezřelým číslo jedna? A jak se k vyšetřování postaví on i jeho blízcí?

Neočekávané přiznání

Co dokáže sblížit lidi víc než neštěstí, které se stane? Přestože má Milena Pumrová na Lumíra pořád pifku, jsou to právě Nyklovi, kam zamíří, aby se mohla podělit s tím, co ji tíží a co se týká jejího bývalého muže.

I když ho nenáviděla za to, co jí provedl, nyní se kvůli němu hroutí. Nyklovi jí jsou oporou, utěšují ji, ale Lumír najednou zbystří. Z Pumrové totiž vypadne přiznání, jež je více než podezřelé vzhledem k tomu, co se před pár dny stalo.

Co všechno prozradí Gábinina máma Nyklovým? Co se nezdá Lumírovi? A komu a proč v souvislosti s případem Mastný dnes povolí nervy?

Související články

Další články