Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Zemětřesení ve StarDance: Pod porotou se klepou židle, v ohrožení jsou Genzer i Tománek

Richard Genzer, Tatiana Drexler, Jan Tománek a Zdeněk Chlopčík z poroty StarDance 2021.
Zdroj: Herminapress
+ Další 3 fotografie
ZMĚNA

V chystaném podzimním dvanáctém ročníku taneční reality show StarDance má dojít k celé řadě změn. Redakce eXtra.cz již zveřejnila některá jména, s nimiž si produkce České televize měla plácnout, k tomu se nám od informátorů z produkce donesla i zpráva, že se má zeštíhlit porota.

Porota StarDance: Jeden člen v ohrožení

V porotě poslední řady, stejně jako v desáté, minule zasedli Tatiana Drexler, Zdeněk Chlopčík, Jan Tománek a Richard Genzer.

A právě poslední dva jsou nyní v největším ohrožení. Podle obvykle velmi spolehlivého zdroje eXtra.cz se totiž štáb chystá provést zeštíhlení počtu „rozhodčích“. „V plánu je, že místo čtyř budou tentokrát tři,“ tvrdí informátor s tím, že se samozřejmě ještě vše může změnit.

„Je ještě daleko do definitivního rozhodnutí, času je dost, ale rýsuje se to a divil bych se, kdyby se Česká televize nakonec ještě rozhodla jinak. Usmysleli si, že to bude pro diváky atraktivnější, když se k tanečním výkonům budou vyjadřovat jen tři,“ pokračuje zdroj.

V největším ohrožení momentálně jsou nejkratší dobu sloužící porotci, tedy Richard Genzer a Jan Tománek.

Kromě toho jsme se již dřív dozvěděli i tři jména uvažovaných tanečních hvězd: Eva Samková, její manžel, herec Marek Adamczyk, a Iva Kubelková.

Na natáčení se už dlouho těší moderátorka Tereza Kostková. Loni byla překvapená, když se ročník odsunul až na letošní šedesáté výročí televize. „Když jsem se teď u kolegů v ČT informovala, tak mi oznámili, že StarDance letos neudělají. Že se to prostě nestíhá,“ sdělila v roce 2022 deníku Aha! překvapená herečka.

V jiném šoku, spíš příjemném, byl i minulý vítěz, herec Jan Cina, kterému se kvůli výhře roztrhl pytel s nabídkami, jak uvedl Blesk.cz.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy