Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Zemětřesení v nové řadě SuperStar: Porotu rozmetali na kousky, všechno bude jinak

Zemětřesení v nové řadě SuperStar: Porotu rozmetali na kousky, všechno bude jinak
Zdroj: Instagram
+ Dalších 6 fotografií
TAJNÉ INFO
Redakce eXtra.cz získala informace o přípravách nové řady SuperStar a vypadá to, že Nova se rozhodla pořádně zamíchat kartami. Podle zpráv ze štábu prý bude prakticky vše jinak, než jak jsme byli dosud zvyklí.

O tom, že příští rok se na české obrazovky přiřítí již devátá SuperStar (třikrát výhradně česká, již pětkrát byla také československá), jsme již psali. V říjnu se chystají castingy a zhruba od února 2020, necelé dva roky po finále předchozí řady, se diváci mohou těšit na novou show, která tentokrát nemá žádný horní věkový limit Přihlásit se může každý, komu už bylo aspoň patnáct let.

Koho se zbavili?

Ale to není jediná změna. I v porotě se dočkáme zemětřesení.

„Právě probíhá casting na porotu Superstar. Byl osloven Leoš Mareš (43), rapperka Sharlota, hudebník Kali nebo Patricie Solaříková. Dokonce už byly i první kamerovky. Jediný už potvrzený z původní sestavy je Habera. Ale jinak to chtějí udělat komplet změněné, nic nebude stejné jako doteď,“ tvrdí zdroj dobře obeznámený se zákulisím.

Kdo se nakonec vedle Paľa Habera posadí, to uvidíme. Snad tentokrát nedojde k žádnému románku, jako minule mezi Katarinou Knechtovou a Petrem Borkovcem, který měl sice po soutěži dobře našlápnuto k úspěchu, ale zatím kvůli alkoholu a krádežím končí hodně neslavně...

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy