Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Zemanův fanoušek Rokytka se neopil: Pokusili se ho otrávit nájemní vrazi!

+ Dalších 12 fotografií
Českou republiku baví případ Zemanova fanouška Milana Rokytky. Ten se opil jako dělo. Novináři ho chtěli natočit a další Zemanovi fanoušci jim dali do zubů. Když se Rokytka z alkoholového opojení probral, tak začal vysvětlovat, co se vlastně v Zemanově štábu dělo. Prý se ho pokusili zabít nájemní vrazi. Aha.

Na webu eXtra.cz jsme vás informovali, že po Zemanově vítězství byli napadeni novináři. Mimo jiné byla napadena novinářka webu Seznam.cz Pavlína Kosová – podívat se na video můžete tady.

O co šlo? Zemanův fanoušek Milan Rokytka to výrazně přehnal s alkoholem. Nemohl stát a motal se jako žába v hrnci – tady najdete další epické video.

Prostě byl jako dělo a novináři ho chtěli natočit. V tom bránili další Zemanovi fandové a došlo ke strkanici a pak i k pěstnímu souboji.

Když se Rokytka probral, tak začal vysvětlovat, co se z jeho pohledu stalo. „Nemohu vyloučit, že mi někdo vhodil do nápoje ze msty nějaký sofistikovaný jed, po kterém jsem zkolaboval a nebýt zásahu několika kolegů, kteří nebyli hyenističtí a zavolali záchrannou službu, nemusel jsem již být živ a vlastizrádné pražské kavárně dále na obtíž,“ uvedl Rokytka. Více k otravě pana Rokytky najdete tady.

Co dodat? Snad jen to, že v sobotu večer po vyhlášení vítěze prezidentských voleb bylo otrávených daleko více…

Související články

Další články