Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

ZEMAN Z HROBU! Jiří Ovčáček se vzteká kvůli malůvce na vratech divadla v Brně!

Ovčáček se čertí kvůli vtipnému pouličnímu umění v Brně.
+ Dalších 8 fotografií
Na vratech brněnského divadla Husa na provázku se ve čtvrtek objevila povedená malůvka. Vedle lebky se vyjímá nápis "Zeman z hrobu". Jde o parodii na volební heslo Miloše Zemana (73), které znělo "Zeman znovu". K dílu se hrdě hlásí známý streetartový umělec Timo, zatímco Jiří Ovčáček (39) je z něj na prášky.

Brněnské divadlo Husa na provázku od čtvrtka zdobí nová malba pouličního umělce Tima, který v moravské metropoli působí už dvě desítky let. Tentokrát si vzal na paškál prezidenta Miloše Zemana, vystřelil si z jeho předvolebního hes­la.

Slova „Zeman z hrobu“, vyvedená ve stejném stylu jako prezidentovy předvolební plakáty a billboardy, vedle lebky na vratech divadla kolemjdoucí rozesmívají. „Myslím si, že je to dost trefné. Doufám, že to tady na těch dveřích ještě dlouho vydrží. Je to legrační zpestření této jinak nudné uličky,“ řekl eXtra.cz Brňan, který je s osazenstvem Pražského hradu hrubě nespokojen. Divadlo o odstranění malby zatím neuvažuje.

Opačný názor má Jiří Ovčáček, kterého pouliční dílo značně rozladilo. „Nenávistná tzv. elita pokračuje v rozdělování společnosti,“ vyjádřil se Ovčáček na Twitteru. Tak uvidíme, zda divadlo na jeho slova dá.

Mohlo by vás zajímat

Další články