Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Zeman vyznamená Krampola! Ten kritiky označil za zamindrákované k**tény

Zdroj: archiv
+ Další fotografie
Státní vyznamenání
Kromě Michala Davida (58) letos vyznamená Miloš Zeman (74) další televizní tvář. Ve Vladislavském sále si 28. října převezme státní vyznamenání i herec a dabér Jiří Krampol (80). Všechny, kdo by chtěli krok prezidenta kritizovat, už stihl označit za "zamindrákované k**tény".

Jiří Krampol se zařadil na seznam osobností, které na 100. výročí vzniku Československa převezmou od Miloše Zemana státní vyznamenání.

Potvrdil to sám herec pro server Expres.cz. „Vůbec jsem to nečekal,“ uvedl špičkový dabér, který léta propůjčoval svůj hlas francouzskému herci Jeanu-Paulu Belmondovi (85).

Krampol už dopředu počítá s kritikou, které čelí Michal David. „Člověk se s tím musí smířit. Jedna polovina lidí vás bere normálně a druhá vás nesnáší. To není nic divného,“ říká.

Zároveň si Krampol stojí za tím, že 28. října by měly zůstat antipatie vůči Zemanovi mimo veřejný prostor. „Je to státní vyznamenání! Proč bych měl dělat, že ho nechci? To, že ho nějaký zamindrákovaný k**tén nechce, protože mu to nedají, protože mu to nedají, za to já nemůžu!“ hřímal důrazně.

Prezident vyznamená rovněž tenistu Radka Štěpánka, který letos v říjnu ukončil kariéru. Ten se však na rozdíl od Michala Davida po oznámení s žádnou vlnou nevole nesetkal.

Související články

Další články