Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Zeman má v plexiskle útulno: Přidali mu tam stoleček, chybí už jen vánoční věnec, píší lidé

Miloš Zeman během setkání kandidátů na ministry.
Zdroj: Twitter Jiřího Ovčáčka
Reakce lidí

Prezident republiky Miloš Zeman v posledních dnech pořádá schůzky s kandidáty na ministry. Neprobíhá to však standardním způsobem. Zeman byl před několika dny pozitivně testován na koronavirus, a i přesto, že by měl zůstat v karanténě, rozhodl se jmenovat Fialu premiérem a setkávat se s kandidáty. Vše ale musí probíhat za přísných protiepidemických opatření, z čehož mají lidé na sociálních sítích legraci.

Když se prezident Miloš Zeman v neděli objevil za plexisklem, zatímco jmenoval Petra Fialu premiérem, spustila se vlna vtipných komentářů a koláží. Zeman byl pozitivně testován na koronavirus, proto musel být během jmenování umístěn do plexiskla, aby nedošlo k šíření nemoci.

Nejdříve v uzavřeném boxu prezident nic neměl, ale v úterý během dalších schůzek s kandidáty na ministry tam přibyl zdobený stoleček a květinová dekorace. To podnítilo další uživatele, aby celou situaci vtipně okomentovali.

Lidé si dělají ze situace legraci

Na sociálních sítích se ihned začaly objevovat vtipné komentáře reagující na celou kontroverzní situaci. „Koukám, že už mu tam do kukaně začínáte strkat vyřazenej nábytek, kterej jinde překáží. Takovej kumbál na nepotřebné věci, rozumím,“ napsal jeden uživatel. „Pouštíte ho chudáka alespoň na noc domů, nebo je v tom výběhu v téhle pozici pořád?“ podivuje se další.

Někteří naráželi na to, že příště by se mohl na stolečku objevit popelníček nebo adventní věnec. „Neuškodilo by mu tu boudičku trochu přizdobit,“ rýpnul si další.

Související články

Další články