Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Zeman i Hamáček dorazili na jednání v červených svetrech: Řešili policejní ochranu tří politiků

Zeman i Hamáček dorazili na jednání v červených svetrech: Řešili policejní ochranu tří politiků
Zdroj: twitter
politika
Ministr vnitra Jan Hamáček (41) se sešel s prezidentem republiky Milošem Zemanem (75) a mimo jiné řešili, proč musí policie hlídat tři pražské politiky. Oba dva státníci dorazili v dobré náladě. Miloš Zeman si oblékl červený svetr stejně jako Jan Hamáček a při setkání se objali okolo ramen.

„Mám na sobě červený pulovr, který jsem měl i včera a to je můj výraz sympatií k prvnímu místopředsedovi vlády Janu Hamáčkovi. Myslím, že jeho názory jsou racionální a v dobrém slova smyslu opatrné,“ řekl začátkem dubna Miloš Zeman (75) Blesku na adresu Jana Hamáčka

Nyní se ministr vnitra s prezidentem sešel proto, aby projednali, proč tři pražské politiky, primátora Zdeňka Hřiba, starostu Prahy 6 Ondřeje Koláře a starostu Řeporyjí Pavla Novotného, musí hlídat policie.

„Fakt, že policie přidělila ochranu politikům, není standardní,“ řekl podle iDnes.cz po schůzce se Zemanem Hamáček. „Jsem spokojen s tempem uvolňování,“ řekl Zeman v pondělí v rozhovoru pro ČTK. „Roušky jsou jedním z faktorů, které vedly k tomu, že jsme ve srovnání s jinými zeměmi tu epidemii přestáli relativně dobře,“ dodal.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy