Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Zeman byl v Hovorech z Lán sprostý jak dlaždič: Ku*da, zku*vili, h*vno. Ano, tohle prezident opravdu řekl!

Zdroj: Petr Lemberk / MAFRA /Profimedia.cz.

Kdo dnes poslouchal na Radiožurnálu Hovory z Lán, musel mít chvílemi pocit, že se ocitl ve výčepu páté cenové kategorie Prezident Miloš Zeman (70) totiž používal tak peprné výrazy, že slyšet to Mistr Etiketa Ladislav Špaček, dostane srdeční zástavu.

Když Zeman promlouval o ruských rebelkách Pussy Riot a vysvětloval svůj negativní postoj vůči tomuto uskupení, zeptal se moderátora Jana Pokorného, jestli ví, co název "pussy" v překladu znamená. "Kunda. V textech této skupiny je to knda sem, k*nda tam, opravdu dokonalý případ politického vězně," pronesl klidně Zeman.

To ale nebylo všechno. Když Zeman mluvil o přezkoumání služebního zákona, vypadl mu z pusy další vulgarismus. "Vláda podle mého názoru dosud ve svém konání učinila jednu základní chybu, že podlehla panu Kalouskovi a zkurvila služební zákon," pronesl prezident.

Když se ho moderátor Pokorný zeptal, jestli musí ve svém projevu používat takové vulgarismy, odpověděl Zeman, že se inspiroval u Karla Schwarzenberga, který v každé druhé větě použije slovo h*vno.

Server Blesk.cz se obrátil na mluvčího Hradu Jiřího Ovčáčka, který uvedl, že prezident expresivně reagoval na kritiku svých odpůrců z posledních dnů, kteří v prezidentské volbě podporovali jeho protikandidáta. Právě protikandidát pana prezidenta je pověstný tím, že nejde daleko k jadrnému slovu. Zeman se tímto vyjadřováním chtěl prý přiblížit alespoň slovním způsobem světu svých odpůrců.

{{video:https://www.youtube.com/watch?v=cI_2-5-ZAEM}}

Související články

Další články