Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Železný zadek v akci! Tato dáma má ty nejpevnější půlky světa!

Miss železný zadek vás přesvědčí o tom, že dřepovat má smysl.
Zdroj: archiv
+ Dalších 11 fotografií
Seznamte se s Miss Iron Bum! Bakhar Nabijeva pochází z Ázerbájdžánu a je jednou z nejsledovanějších fitness modelek na Instagramu. Její svaly jí může závidět kdejaký fitness nadšenec, a ten zadeček? Řekněme, že rozumíme přezdívce železný.

Kdo je tato sportovkyně a jak se k bodybuildingu vlastně dostala? Bakhar byla odmalička drobounké vyzáblé děcko, kterému se akorát spolužáci posmívali. Především za její nohy, které byly prý hrozně hubené. A tak se jednoho dne Bakhar probudila a rozhodla se, že bude mít nejpevnější zadek na světě.

Když šla poprvé do fitka, vůbec nevěděla, co má dělat. Nepočítala si opakování a vlastně ani netušila, jestli cviky dělá správně. Ale učila se rychle. Začala se vzdělávat a číst o kulturistice, aby pochopila funkci svalů a jak na ně. Očividně to pochopila správně.

Mezi její nejoblíbenější rutinu patří samozřejmě nohy, kterým se věnuje asi nejvíce. Bakhar nedrží žádné diety, ale dokáže si s jídlem pohrát tak, aby ze svého tréninku pak vytěžila maximum. O soutěžení v bikinách zatím neuvažuje. Ty vyžadují striktní a přísné diety, což prý není nic pro ni.

Miss Iron Bum se stala mediálně sledovanou na Instagramu díky svým krátkým videím a fotkám. Dnes má téměř milion sledujících a vlastní YouTube channel. Takhle to dopadá, když se někomu posmíváte, že je hubeňour. Dejte si pozor, aby se z něj náhodou pak nestal třeba železný zadek a nenakopal vám ten váš.

Související články

Další články