Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Železný Mike Tyson po 20 letech: Rval se v ringu jako za mlada. Zopakuju si to, říká boxer

Zdroj: Profimedia
+ Další 2 fotografie
exhibiční zápas
Po padesátce se do zápasení už jen tak někdo nehrne, kolikrát je to hlavně kvůli fyzickému zdraví. To však není případ dvou Američanů, kteří proti sobě stanuli v ringu v Los Angeles. Železný Mike Tyson (54) a Roy Jones Jr. (51) si šli pořádně namlátit a zápas skončil remízou. A Tyson už teď ví, že si to zopakuje! Co na to Jones?

Je jasné, že s věkem přichází mnoho faktorů, které se do profesionálního boxu už příliš nehodí, protože mohou nadělat více škody než užitku. Na to se však neohlížel ani bývalý profesionální boxer Mike Tyson, ani boxer a rapper Roy Jones Jr. Pánové vyrazili do ringu s tím, že nepůjde o žádné lehké zápasení. Dali si pořádně do těla v aréně Staples Center v Los Angeles.

„Chvílemi mi připadaly ty dvě minuty jako tři. Jsem vyčerpaný, ale stoprocentně si to zopakuju. Jsem rád, že jsem odboxoval celých osm kol,“ pochvaloval si Železný Mike. Navíc byl o dost dravější než jeho soupeř. Což viděl i Roy Jones Jr. „Rány na spodek mě strašně unavily, věděl jsem, že může přijít knockout,“ uvedl po zápase mladší boxer.

Bylo ale vidět, že do zápasu dávají oba dva všechno. „Neboxoval jsem dvacet let, proč nikoho nezajímá moje zdraví?“ smál se Tyson. „On neboxoval jen dva roky,“ dodala ‚Bestie‘.

Zápas skončil remízou a ani jednomu výsledek, zdá se, nevadil. „Tohle je větší než zápasení a vyhrávání šampionátů,“ uvedl Tyson s tím, že v tomto případě jde hlavně o pomoc lidem. Výdělek plánuje darovat charitě, s tím do zápasu šel. „Pomáháme lidem,“ dodal. Vyloučil, že se do ringu vrátí jako profesionál. Je ale možné, že se zopakuje podobný exhibiční zápas. „Promluvím si o tom s rodinou. Když se shodneme, že to půjde, tak si zápas zopakujeme,“ zvažoval Jones.

Související články

Další články