Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Zelená vdova Medková předvedla s Kováčem dokonalou kopii Angeliny a Brada. Anebo Amíci okopčili český páreček?

Klára Medková se svým manželem Radkem okopírovali známý
hollywoodský pár.

Modelka Klára Medková (30) patřila před deseti lety mezi gardu modelek, které řádily ve známých pražských klubech, lovily kluky z řad boháčů a plnily titulky bulvárních magazínů. Pak chytla na udičku fotbalistu Radka Kováče (34) a bylo vymalováno.

Klára měla jistotu slušného zabezpečení a navíc pohledný pár, vždy vytuněný do posledního detailu, zdobil každou party. Modelka po čase porodila fotbalistovi dva zdravé kluky a dokonce se nechala slyšet, že by chtěla třetí dítě.

Medková se zřejmě zhlédla v oblíbeném hollywoodském páru Brangelina, a tak na akci Fotbalista roku okopírovala nedávný outfit Angeliny Jolie (38) z předávání cen BAFTA a přišla snad kromě psaníčka naprosto identicky oblečená. V diskuzi můžete posoudit, nakolik se tahle stylizace povedla. A pozor, čtěte presumci neviny, pořád je tu možnost, že se opičila Brangelina.

Mohlo by vás zajímat

Další články