Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Zelená u sester Pippy a Kate frčí: Které z maminek to seklo s těhotenským bříškem více?

Které z nich seklo těhotenské bříško více?
Zdroj: Profimedia.cz / Instagram.com
+ Dalších 13 fotografií
Britská královská rodina má hned několik důvodů k radosti. Nejdříve Meghan Markle (37) oficiálně potvrdila, že čeká svého prvního potomka a zanedlouho poté se objevila skvělá zpráva, že Pippa Middleton (35) porodila miminko. Sázkové kanceláře se už nyní předbíhají v dohadech, jaké jméno Pippin potomek ponese. Celá Británie je opět na nohou a slaví. Vévodkyně Kate Middleton (36) se stala tetou a neskrývala svoji radost. Které ze sester to ale s těhotenským bříškem seklo více?

Velká Británie má opět důvod k radosti. Pippa Middleton, sestra vévodkyně Kate Middleton, porodila svého prvního potomka. Podle zdroje serveru DailyMail.co.uk se jí narodil zdravý chlapeček. Pippa rodila ve 13.58 místního času ve stejné nemocnici jako její sestra.

Podle dostupných informací by měl chlapeček vážit 3,88 kilogramů. Sázkové kanceláře opět tipují, jaké jméno Pippa a její manžel James Matthews pro chlapečka vybrali. Zatím není nic rozhodnuto a lidé se předhánějí v tom, kdo z nich by mohl tipovat správně.

Ve hře jsou jména jako Albert, Arthur, Philip, nebo Alfred. Pippa Middleton i Kate jsou si v mnohém podobné a evidentně to platí i ve výběru těhotenské módy. Když byla vévodkyně posledně těhotná, tak si mezi různými modely a barvami oblíbila brčálově zelenou.

Je to sice velmi zvláštní barva a nesluší každému, ale Kate vypadá skvostně snad ve všem. Její sestra Pippa si z ní vzala příklad a během svého těhotenství také propadla zelené barvě, i když nutno říct, že trošku umírněnější.

Které ze sester to podle vás seklo během těhotenství více?

Související články

Další články