Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Zelená je tráva, Babiš, to je hra: Je to frajer, chválí premiéra s míčem Fenin

Martin Fenin chválí um Andreje Babiše.
Zdroj: Profimedia, se souhlasem A. Babiše
REAKCE

Kontroverzní předseda vlády Andrej Babiš (66) využil krátce před volbami okouzlení mužské části národa fotbalovým mistrovstvím světa a pro své Čau, lidi se nechal natočit s kopačákem u nohy. A bývalá naděje českého fotbalu Martin Fenin (34) pro jeho um neskrývá obdiv. „Ivan Bartoš by o ten míč zakopl,“ směje se.

Andrej Babiš kopající

ANO, bude se kopat líp… Premiér Andrej Babiš si na zahradě svého domu pohrál s mičudou a vystřelil z dálky na kmínek stromu, za což si od někdejší fotbalové hvězdy Martina Fenina vysloužil uznání.

V těch botách, co má na nohou, které jsou na běhání, to není žádná legrace trefit to. Ten kmen stromu je úzký. Kolikrát by s tím měl problém i trénovaný hráč. Samozřejmě nevím, kolikrát to musel kopnout, jestli to dal na první dobrou, nebo to musel zkoušet tisíckrát, ale vypadá to i tak dobře,“ chválí předsedu vlády Martin Fenin.

„Na to, že je to politik, jsou tu s míčem mnohem větší šmatlalové. Je to dobrý,“ má jen slova uznání.

Martin Fenin chválí

„Do vrcholového fotbalu by to asi nebylo, ale dřív proč by ne? Že v 66 letech tohle trefí, je frajeřina. Někteří už se ani v tomhle věku pořádně nerozeběhnou, takže bych si z něj srandu nedělal. Nepřekážel mu balon, pohrál si s ním. Zvládl to dobře. A chtěl bych vidět o čtvrt století mladšího Ivana Bartoše. Ten by podle mě o ten míč zakopl,“ uchichtl se na závěr někdejší fotbalový kouzelník a průšvihář.

Burešová a Forejt podobu nezapřou: Fanoušci si spletli Evu s Přemkem

Související články

Další články

Nejnovější kauzy