Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

Zedníčkova vnučka roste do krásy: Neuvěříte, kolikáté narozeniny brzy oslaví

Malá Amélie vyrostla do krásy.
+ Dalších 40 fotografií
Dcera Lucie Zedníčkové (49) Amélie roste do krásy! Už teď je z ní velká kočka a jen stěží byste uhodli, kolikáté narozeniny letos na podzim oslaví!

Herečka Lucie Zedníčková, která momentálně účinkuje třeba v Ordinaci v růžové zahradě, je pyšná maminka. Její teprve třináctiletá dcera Amélie roste v pořádnou kočku a dělá jí jenom samou radost. V listopadu jí bude čtrnáct let.

I dědeček a o mnoho známější herec Pavel Zedníček musí být na svou vnučku pyšný. Už několik let je ale s nevlastní dcerou Lucií na ostří nože a Amélii tak skoro vůbec nezná. Podle jeho slov se viděli pouze dvakrát v životě a nezdá se, že by se na tom mělo v dohlednu něco měnit.

Zedníčkovi se museli začátkem roku vyrovnávat s tragickou ztrátou v rodině. V první lednový den zemřel na cestě z Brna do Prahy herec Jakub Zedníček, Pavlův synovec a Luciin nevlastní bratranec.

Mohlo by vás zajímat

Další články