Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

ŽEBŘÍČEK ZNAMENÍ: Kdo je nejhorší člověk? Štír je zlá zmije, Býci mlátí manželky, zato Ryby patří k nejmilejším lidem!

ŽEBŘÍČEK ZNAMENÍ: Kdo je nejhorší člověk? Štír je zlá zmije, Býci mlátí manželky, zato Ryby patří k nejmilejším lidem!
Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
Zamysleli jste se někdy nad tím, které znamení patří k těm nejhorším a které k nejlepším? My pro vás máme žebříček od nejmilejších a nejhodnějších lidí až po ty, co kradou, lžou a podvádí. Podívejte se, jak jste v našem žebříčku obstáli.

1. Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Ryby patří k nejmilejším a nejhodnějším znamením. Jde o vzor ctnosti a dobroty Těžko byste hledali empatičtější a citlivější znamení než právě Rybu.

2. Panna (23. 8. – 22. 9.)

Panny jsou se svým smyslem pro čistotu a detail hned druhým z nejsympatičtějších znamení. Jejich čistota není pouze fyzická, ale i duševní, což vám zaručuje upřímné jednání a vlídný přístup.

3. Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Právě zástupci tohoto znamení vědí přesně, co chtějí, a nebojí se okusit velký svět. Při své cestě za vytouženými ideály ovšem nikoho nezraňují ani nepodvádějí. Jde vůbec o nejpřátelštější znamení vůbec.

4. Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Vodnáři mají vyvinutý smysl pro rodinu, a tak si můžete být jistí jejich láskou a věrností. Rozhodně se o vás vždy postarají a nenechají vás v úzkých. Jsou to prostě nejlepší osobní strážci.

5. Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Kozorohové dodržují vše, na čem se s nimi domluvíte Slib je pro ně posvátný, a tak si můžete být jistí tím, že co řeknou, to platí. Jsou čestní, upřímní a přímí.

6. Váhy (23. 9. – 23. 10.)

U Vah se naše tabulka láme a posouvá nás k těm horším. Váhy samy nevědí, co chtějí, a nebudou to vědět nikdy. Potřebují velké vedení a nejsou schopny být samostatné.

7. Beran (21. 3. - 20. 4.)

Zabýčenost Beranů je až vytáčející. Musí mít vždy pravdu, a dokonce i v případě, kdy sami vědí, že ji nemají. Svou chybu nikdy nepřiznají, a proto je těžké se s takovým člověkem na něčem domlouvat.

8. Býk (21. 4. – 21. 5)

Býci jsou agresivní a své negativní emoce nedokáží kontrolovat. Toto znamení je také nejčastěji násilníky a zločinci, je tedy lepší se Býkům vyhnout obloukem.

9. Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Blíženci jsou chorobní lháři. Dokáží se pohybovat na hranách, a tak je téměř nemožné nachytat je při něčem špatném, přesto jsou neupřímní a jejich schopnost přetvařovat se by mohli s klidem vyučovat.

10. Rak (22. 6. – 22. 27.)

Láska k penězům je pro ně mnohem silnější než láska k rodině a dětem. Při své honbě za bohatstvím se nebojí žádné špíny a o své vytoužené penízky se zásadně nedělí.

11. Lev (23. 7. – 22. 8.)

Lvi jsou nevyzpytatelní a především hrají jen a jen sami na sebe. Na druhé se neohlížejí, a to nikdy. Důležitý je pro ně vlastní prospěch a je jim jedno, koho při cestě za svými sny ztratí.

12. Štír (24. 10. – 22.11.)

Štír vyhrál nejhorší znamení naší tabulky. Jde o zmije, které si hřejeme na prsou. Jakákoli negativní vlastnost, která vás napadne, tak tu mají Se Štírem si nic nezačínejte a snažte se jim vyhnout jak doma, v práci, tak i ve společnosti.

Narozeniny herce v důchodu Jana Kanyzy: Není co slavit, jen vám každý rok přidají další prášky, říká štamgast z Hospody

Související články

Další články

Nejnovější kauzy