Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Ze zpěváka pojišťovákem... Takhle dnes vypadá Standa Dolínek ze SuperStar!

Zdroj:
+ Další 4 fotografie
proměna
V první řadě pěvecké show SuperStar patřil k výrazným finalistům... Řeč je o Stanislavu Dolínkovi (35), který si prošel trnitou cestou, než se dostal k současné pracovní náplni. Kdo by si myslel, že se stále živí zpěvem, splete se... Když se ale většina finalistů SuperStar před několika dny sešla v jednom pražském klubu, nechyběl. Jak dnes žije?

Standa se sice neživí zpěvem, ale s mnoha finalisty je v kontaktu. A nevadí mu, že si už prozpěvuje jen ve sprše a ne na pódiu... Přitom jeho kariéra mohla být hvězdná, ale nepodařilo se mu prorazit, jak by si přál, proto se na konci roku 2009 rozhodl, že ukončí profesionální pěveckou kariéru.

Rozhodl se, že začne žít jiný život. Usadil se... „Někdy okolo Silvestra jsem se tak rozhodl a začal žít běžný život. Nejprve jsem se živil jako provozní v restauraci, potom v hotelu a od roku 2012 jsem pracoval v bance,“ řekl eXtra.cz sympatický Standa Dolínek, který coby bankovní úředník pracoval 5 let.

V roce 2017 se začal živit jako pojišťovací agent a dnes má svou kancelář. "Práce mě baví, showbyznys už ne… Ale pochopitelně s lidmi ze společnosti nebo SuperStar se pořád stýkám," řekl eXtra.cz Standa, který na zpěv nezanevřel. Jeho velmi blízká kamarádka je Šárka Vaňková a když se společně sejdou, duet si zazpívají, jen už ne pro lidi... Standa žije v Ostravě a je rád za účast v SuperStar. „Pro mě to byly cenné zkušenosti,“ dodal.

Jak dnes někdejší hvězda první řady soutěže SuperStar vypadá? Podívejte se do galerie - sami uznáte, že se pořád udržuje v dobré kondici.

Související články

Další články