Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Ze známé blondýnky je dvojnice Kim Kardashian! Víte, na koho se koukáte?

Víte, o koho jde?
+ Další 3 fotografie
Kanye West (40) se v poslední době víc než hudbě věnuje módě. Do kampaně pro svoji módní značku zapojil dvojnice své milované manželky Kim Kardasian. Mezi ně patří i dědička hotelového impéria Paris Hilton (36)! Poznáváte ji?

Kanye West se do své nové kampaně opřel naplno. Sehnal přesně osm dvojnic své manželky a hvězdičky Kim Kardashian (37) a vznikly vskutku pikantní snímky, které některé doslova nadzvedly ze židle a o to přesně šlo.

Jedna z dvojnic je také Paris Hilton! Dědička hotelového impéria Hilton si pouze nasadila platinovou paruku, oblékla sportovní oblečení, šikovné ruce maskérů udělaly ten zbytek a byla na světě zcela nová Kim!

Fotilo se v ulicích Calabasas a do projektu se zapojily i známé americké pornoherečky a modelky. Proč ale všechny překvapila právě účast Paris Hilton? V roce 2000 totiž Kim pracovala právě pro Paris jako stylistka a asistentka! Teď se role obrátily a bývalá šéfová pracuje pro svoji zaměstnankyni Kim Kardashian.

Mohlo by vás zajímat

Další články