Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Ze žhavého Gladiátora se Russell Crowe proměnil v otylého Santu Clause nad hrobem

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
Herec Russell Crowe (54) si nechává narůst bujný plnovous a do toho pořádně přibírá. Pokud máte herce zafixovaného jako sexy Gladiátora, tak si tuhle představu co nejrychleji vymažte z hlavy. Momentálně Russell vypadá dost žalostně. Jestli to půjde takhle dál, tak svým zevnějšek neoslní už žádnou ženu.

Ještě před několika lety byl Russell Crowe považován za jednoho z nejvíce sexy herců planety. Ženy mu doslova padaly k nohám a každá si přála mít doma neohroženého Gladiátora. Bohužel perfektně vypracované tělo a pověstný šarm jsou dávno pryč.

V posledních několika měsících herec pořádně přibírá na váze a je na něm poznat, že na nějakou životosprávu a udržování zevnějšku kašle. Jeho charisma se ztratilo pod nepřehlédnutelným panděrem a na to, že mu je teprve čtyřiapadesát let, vypadá nejméně na sedmdesát.

Navíc si nechal narůst dlouhý plnovous, který mu na kráse také nepřidává. Jeho současný vzhled připomíná více než lamače ženských srdcí obtloustlého Santu Clause, který je na pokraji svých sil.

Russell Crowe by měl se svojí vizáží okamžitě něco dělat. A co myslíte vy? Líbí se vám hercova nová image?

Související články

Další články