Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Ze ženy, po které všichni toužili, zbyl žalostný stín: Tara Reid (44) propila talent i krásu

Ze ženy, po které všichni toužili, zbyl žalostný stín: Tara Reid (44) propila talent i krásu
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 21 fotografií
smutné 44. narozeniny
Americká herečka Tara Reid dnes oslaví své čtyřiačtyřicáté narozeniny. Tara zazářila ve filmu Prci, prci, prcičky a všichni byli nadšeni jejím roztomilým kukučem a blonďatými vlasy. Většina režisérů a scenáristů byla přesvědčena o tom, že Taru čeká zářná budoucnost. To by si ovšem herečka nesměla libovat v plastických operacích všeho druhu a velkém množství alkoholu.

Raketový vzestup

První důležitá role přišla v roce 1998, kdy se Tara Reid objevila v komedii The Big Lebowski, kde hrála Bunny Lebowskou po boku Jeffa Bridgese. Tehdy bylo herečce třiadvacet let a byla krásná a hlavně talentovaná.

Obrovský boom kolem její osoby nastal po uvedení snímku Prci, prci, prcičky z roku 1999. Tara se stala hvězdou první kategorie a šla z filmu do filmu. Hodně tomu napomáhala její andělská tvář a tělo bohyně. Kromě herectví se Tara věnovala i focení a její fotky visely ve všech pánských šatnách.

Blonďatá kráska si zahrála vedle takových jmen jako Richard Gere nebo Jean Reno. Pak se ale něco zvrtlo a s Tarou to začalo jít z kopce, stejně jako s jejím půvabem.

Pád na dno, ze kterého se nikdy nedostala zpět na vrchol

Poslední profesionální snímky, které stály za něco, nafotila Tara v roce 2010. Před devíti lety vypadala ještě jako ženská, za kterou se otáčí všichni chlapi. Tara nikdy nebyla typicky hubená holka, ale přesně tohle na ní muži milovali.

Měla postavu tak akorát a hlavně ji bylo za co chytit. Jenomže herečka se sama sobě přestala líbit a místo toho, aby šla cvičit a svoji postavu si vymodelovala podle svého, tak se raději uchýlila do rukou plastických odborníků, kteří jí udělali umělá prsa a odsáli jí z břicha tuk.

Tara navíc nikdy neměla příliš štěstí v lásce, přidal se k tomu alkohol ve velké míře a už to jelo. Dokud měla herečka normální váhu, tak stále vypadala moc dobře. Jenomže někdy kolem roku 2012 začala ukrutně hubnout, což zapříčinilo, že se z jejích prsou staly dva povislé umělé špunty a její břicho vypadalo jako od sedmdesátileté stařeny.

S herečkou to začalo jíst z kopce. Nevydařené vztahy, alkohol, špatná reputace a vizáž. Tara přestala být obsazována do áčkových filmů a jako herečku jsme ji mohli vidět jen v těch nejhorších bracích. Smutný osud kdysi krásné a talentované dámy.

Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy