Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Ze Zemana má srandu už i Putin: Tohle video musíte vidět!

+ Další 2 fotografie
Viróza, nemoc, nebo náročný program? Miloš Zeman působil v Číně znaveným dojmem a i jednoduché úkony pro něj byly problém. Na společné fotografování na něj muselo čekat 30 politiků. Na to konto samozřejmě vznikly vtipné parodie a video s přidělanými titulky boří internet!

Prezident Zeman na šestidenní cestu do Číny odjel přímo po návštěvě Libereckého kraje a únava na něm byla znát především po příletu. Při společném focení na summitu k Hedvábné stezce na něj ostatní politici včetně Vladimíra Putina museli čekat, než jej přivezl vozík. Bezmála třicet politiků se k místu focení vydalo pěšky. Pro českého prezidenta byla však vzdálenost příliš velká.

Z celé bizarní situace vzniklo video, ke kterému byly následně připsány vtipné titulky. Takto upravené video se objevilo na profilu Daniela Zemana. Naráží se v něm na to, že Zeman se setkal s ne zrovna demokratickými vůdci.

Zatímco se hlavy států baví o tom, jak v jejich zemi potlačit "demošky" tak někdo prohlásí, že se zase čeká na Zemana. Toho musí na focení dovézt speciální vozíček a navíc ho přímo na místo musí odvést asistenti.

Zeman trpí cukrovkou a polyfunkční neuropatií, což mu způsobuje značné problémy s chůzí. Ostatní politici na místo focení došli po svých.

Související články

Další články