Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Ze zamračené gymnastky roste v krásnou teenagerku: Suri Cruise slaví 14. narozeniny

Suri roste do krásy.
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 16 fotografií
ta vyrostla!
Dcera hollywoodských hvězd Katie Holmes a Toma Cruise Suri slaví už 14. narozeniny. Z holčičky, která nesnášela blesky fotoaparátů a na většině fotkách se mračí a dělá kyselé obličeje, vyrostla Suri v krásnou mladou dámu. Výšku, zdá se, zdědila po mamince, a tak krásná Suri aspiruje na jednu z nejkrásnějších dcer slavných rodičů.

Suri, která slaví krásné 14. narozeniny, si prošla v životě už lecčím. Se svým tátou, holywoodským krasavcem Tomem Cruisem, se neviděla už sedm let a vzpomínky na dětství, kdy ji maminka Katie po rozvodu od táty násilím odstřihla, jistě také nejsou růžové.

Za všechno může sekta

Suri je však každým rokem nejen krásnější, ale i rozumnější. Dnes už některé kroky své matky jistě chápe. Táta Tom je totiž už spoustu let posedlý scientologickou církví, kvůli které se s dcerou už několik let nestýká. Katie před svatbou s Tomem ani zdaleka netušila, jak moc je touto sektou pohlcený. Jakmile to zjistila, snažila se Toma zachránit, ale marně. Proto popadla Suri a vzala nohy na ramena.

Katie šla s pravdou ven

I když se pak hrdina filmu Top Gun několik let snažil být s dcerou v kontaktu a často si telefonovali, po nějaké době přišel zvrat a Cruise zřejmě opět kvůli církvi svou dceru odstřihl úplně. Suri se s tatínkem viděla naposledy v roce 2013. Podle soudu však mají právo se vidět deset dní v měsíci. Krutou pravdu o tom, proč o ni táta nejeví zájem, se Suri údajně dozvěděla při minulých narozeninách, jež oslavila s maminkou v Paříži.

Se sourozenci nemá žádný vztah

Katie už v sobě nevydržela dusit to, co Suri dlouho trápilo, a tak šla s pravdou ven. Ze smutného zjištění, že jí Tom nebude nikdy plnohodnotným tátou, se Suri zřejmě už oklepala, i když ji tato situace bude mrzet celý život. S jejími sourozenci Isabellou a Connorem, které má Tom s herečkou Nicole Kidmanovou, vychází táta bez problémů - také jsou totiž členy scientologické církve.

Koncem března ale přišel magazín In Touch s informací, že se Tom Suri ozval. Dívenka má údajně o styk s otcem velký zájem, a tak se hvězda Dowsonova světa Holmesová o dceru opět začíná strachovat. Styk její dcery s lidmi ze scientologické sekty je pro ni vyloučený.

Přes problémové vztahy v rodině ale roste ze Suri krásná slečna, která bude mít díky svému půvabu a talentu všude ve světě dveře otevřené.

Související články

Další články