Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Ze zákulisí Oscarů: Nadšená Emma Stone vás dojme k slzám!

Zdroj: archiv
+ Další 3 fotografie
Byl to beze sporu emotivní večer! La La Land sice nezískal hlavní cenu, nicméně si jich odnesl poměrně dost. Včetně té, za nejlepší herečku, kterou získala Emma Stone. Emma je velké sluníčko a v krásné róbě zářila, jako drahokam. Navíc to není žádná nafrněná celebrita, ale slušná a pokorná holka, jak se můžete přesvědčit na fotkách ze zákulisí!

Když přiběhla Emma do zákulisí, bylo vidět, že sama ještě pořádně neví, co se děje! Potom ji ale zastaví loňská vítězka Brie Larson, aby jí pogratulovala. Když se Emma pořádně podívá na svou sošku, konečně propadne nadšení, a také slzám dojetí. Asi to nějakou chvíli trvá, než si uvědomíte, že v ruce držíte Oscara, a že je váš!

Emma je známá tím, že je velmi pozitivní a přátelská ke svému okolí. Dopustit na ni nedá ani její častý herecký kolega Ryan Gosling. Ten si sice sošku letos neodnesl, ale za to na sebe strhl dost pozornosti díky své vnadné sestře, kterou si vzal jako doprovod.

Související články

Další články