Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Ze zákulisí natáčení Hříšného tance: 5 zajímavostí, které jste nevěděli o této nestárnoucí klasice

Film
Zdroj: Facebook
+ Další 2 fotografie
Jsou filmy, které můžete vidět tisíckrát, a přesto neomrzí. K takovým klasikám patří i Hříšný tanec, kde v hlavní roli exceloval idol dívčích srdcí Patrick Swayze s Jennifer Grey. Podívejte se s námi na několik zajímavostí z natáčení.

Kultovní romanticko -hudební film Hříšný tanec byl natočen před třiceti lety, dosud se ale divákům neomrzel a hlášky jako "Bejby nebude sedět v koutě" dávno zlidověly. Pořád jsou ale věci, které jste o tomto legendárním snímku nevěděli.

1. Patrick Swayze byl na rozdíl od své herecké kolegyně výborným tanečníkem. Zatímco ona využívala na většinu scén dublérku, on nikoliv.

2. Jak později Patrick uvedl, většina tanečních scén pro něj byla frustrujících. Byl totiž daleko lepším tanečníkem než jeho filmová postava.

3. Přestože se film odehrává v létě, natáčení se protáhlo až do podzimu. Většina letních scén se tak natáčela ve velmi nízkých teplotách včetně tanečních scén v jezeře. Podmínky vskutku spartánské!

4. Ve filmu zazní také píseň She's Like The Wind, kterou napsal, zazpíval a otextoval sám Patrick.

5. Ač se to mnohým z nás zdá neuvěřitelné, Jennifer měla problém s milostnými scénami. Nechtěla totiž líbat Patricka na ústa a byla kvůli tomu mnohokrát napomínána samotným režisérem.

K televizi s brambůrkami, vínem a papírovými kapesníčky v pohotovostní poloze můžete usednout už dnes ve 20:20. Hříšný tanec dávají na Nově.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy