Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Ze zácpy se vyklubalo TĚHOTENSTVÍ: Holčička (13) čeká dítě se starcem (70)

Zdroj: profimedia
Šílené
Renaud Jerome (70) spěchal s třináctiletou do nemocnice, protože se necítila dobře. Myslela si, že má zácpu a tak s ní šel senior k lékaři. Zjištění, které v nemocnici učinili, bylo šokující. Mladá dívka byla těhotná, a to právě s tímto sedmdesátiletým mužem.

Sedmdesátiletý senior Renaud Jerome v pátek navštívil nemocnici na Floridě, kam doprovázel třináctiletou holčičku, která měla potíže se zácpou. Mladá dívka se necítila dobře, proto musela podstoupit vyšetření. Co ale diagnostikoval lékař, bylo zarážející.

" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

Doktor zjistil, že je dívka těhotná. Byla už ve čtrnáctém týdnu. Protože je na Floridě sex legální až od 16 let, případem se ihned začala zabývat policie. Vyšetřovatelé zjistili, že otcem nenarozeného dítěte je sedmdesátiletý penzista Jerome.

Den po hrůzném objevu byl senior zatčen. Byl ochoten vypovídat a přiznal, že měl s dívenkou během uplynulých měsíců třikrát sexuální styk. Podle Renauda o něho dívka měla větší zájem než on o ni, uvedla místní média.

Související články

Další články