Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Ze záchrany tragédie: Strážník místo psa omylem zastřelil ženu, v nemocnici zemřela

+ Další fotografie
Volání o pomoc zachytil strážník z města Arlington v americkém Texasu. Svědci viděli ženu upadnout do bezvědomí. Po několika metrech na ni skutečně narazil, když v tom se na něj rozeběhl štěkající pes. Policista bez váhání tasil zbraň, místo rozzuřeného psa ale omylem zasáhl ženu, kterou přišel zachránit.

Tragédií skončil zásah strážníka z texaského Arlingtonu, který šel na pomoc ženě v nesnázích. Svědci ji viděli upadnout do bezvědomí. Jakmile k ní dorazil policista, stalo se něco nečekaného.

„Jste v pořádku?“ ptal se jí už dálky. Než ale žena stačila odpovědět, rozeběhl se na strážníka štěkající pes. Na nic nečekal, tasil služební zbraň a začal střílet. Místo zvířete však zasáhl ženu.

O případu informoval portál CNN. „Několikrát vystřelil na psa, ten se otočil na útěk a ozval se ženský křik. V tu ránu bylo jasné, že ji postřelil,“ uvedli policisté k nešťastné události. Pro ženu přijela záchranka, zraněním způsobeným střelbou později podlehla v nemocnici.

Incident zachytila kamera, kterou měl strážník umístěnou na těle. Bude použita jako důkazní materiál ve vyšetřování nehody. Pes skončil v útulku, policisté budou zjišťovat, zda nebylo zvíře vypálenými střelami zasaženo také.

Související články

Další články