Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Ze začátku byl opakem favorita: Marek Lambora jako Prince ovládl finále Tváře

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 10 fotografií
výhra
Prvním vystoupením všechny ohromil, poté se mu ale příliš nedařilo a v posledních dílech jako by vystřelil ke hvězdám. Marek Lambora se stal vítězem show Tvoje tvář má známý hlas, výhru si vysloužil dokonalým napodobením zpěváka Prince.

Dnešní večer show Tvoje tvář má známý hlas uzavíral několik týdnů, během nichž se slavné osobnosti snažily napodobit ty ještě slavnější a zazpívat písně zpěváků a zpěvaček ze všech koutů světa. O první místo nakonec bojovala Kateřina Marie Fialová s Markem Lamborou, málokomu však nebylo jasné, kdo opravdu vyhraje.

Marek Lambora si na poslední večer vybral zpěváka Prince a podal skvělý výkon, kterým dokonce porazil i Fialovou, která předvedla známou zpěvačku Siu a vysloužila si potlesk vestoje nejen od poroty, ale i od přítomných diváků.

Člověka by až zmátla radost Kateřiny, která se z výhry svého kolegy snad radovala víc, než by se radovala z té svojí. Lamborovi k výhře gratulovali i Roman ZachDebbi, kteří skončili na třetím a čtvrtém místě. Vyhrál podle vás skutečně ten nejlepší?

Související články

Další články