Určitě si vzpomínáte, jak Českou republikou projela vlna velké nevole, když jsme viděli obrázky z autobusů a vlaků, kterými cestovali uprchlíci. Pobouřil nás neskutečný nepořádek. Mnozí lidé ale tvrdili, že podobných nechutností jsou schopní také Češi, a nyní se to potvrdilo. Co se dělo na Hip Hop Kempu v Hradci Králové?

V neděli ráno skončil v Hradci Králové oblíbený festival Hip Hop Kemp. To, co po účastnících zůstalo, vyrazilo dech i těm nejotrlejším.

Ano, nepořádek patří ke každému festivalu. Už jsme si zvykli, že po takové akci leží na louce prezervativy a kelímky od piva. Ale nyní se objevilo svědectví, které dokazuje, že takhle se nechovají ani raněná zvířata. Někteří účastníci byli zřejmě tak mimo, že velkou potřebu vykonali přímo ve stanu!

Nepořádek na festivalu zdokumentoval jeden z jeho návštěvníků. Marek Vaculík zveřejnil na svém Facebooku obrázky, které šokují každého slušného člověka.

Na místě festivalu zůstaly opuštěné stany, matrace, sedačky, oblečení, jídlo, léky… V areálu se také válela lednička, gril a urvané dopravní značky. Třešinkou na dortu byl stan, který byl plný lidských výkalů…

Komu patří tento stan? Pište na adresu redakce@extra.cz.

Komu patří tento stan? Pište na adresu redakce@extra.cz.