Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Ze synů Michalákové budou sebevědomí Norové. 4 důvody, proč je to dobře!

Ze synů Michalákové budou sebevědomí Norové. 4 důvody, proč je to dobře!
Zdroj: Facebook
KOMENTÁŘ: Norská krajská komise rozhodla, že mladšího syna českých rodičů Michalákových pošle k adopci k jeho současným pěstounům. Ke staršímu synovi ztrácí matka práva. Z obou synů paní Michalákové vyrostou Norové. A je to dobře. Otevírá se jim tak šance na život v krásné zemi.

Eva Michaláková přišla o oba své syny. Ztratila Davida (6) i Denise (10). Mladšího Davida posílají norské úřady do adopce, zůstane v pěstounské rodině.

Česká veřejnost se bouří. Ozývají se hlasy, že není možné matce sebrat dvě děti. Že to byl únos. Po internetu kolují výzvy k tomu, aby bylo bojkotováno norské zboží. Prezident Zeman uvažuje, že z Norska stáhne českého velvyslance. Skoro to vypadá, že mezi Českou republikou a Norským královstvím dojde k válce.

Až opadne současná hysterie, tak se ale začnou vynořovat důvody, proč je dobře, že z kluků budou Norové a budou vyrůstat v norské rodině.

Každá máma by pro své děti měla chtít to nejlepší. Paní Michaláková by měla pochopit, že to nejlepší pro její děti je, aby z nich vyrostli Norové. Vše ostatní jsou jen majetnické sklony, které má každá máma.

A každá máma své syny jednou začne ztrácet a v tu chvíli se tyto majetnické sklony naplno probudí. Bývá to v pubertě, kdy si syn najde kamarády a pak první dívku a najednou zjistí, že svou maminku už tolik nepotřebuje Tohle matky bolí. Eva Michaláková to zažívá o něco dříve. Synové jí opakovaně prostřednictvím norských zástupců sdělili, že ji nechtějí a nepotřebují. Že s ní nechtějí být. Že je to nějaká cizí paní. A Michaláková jako milující matka to pochopitelně těžce nese.

Zde jsou 4 důvody, proč je dobře, že kluci zůstanou v norské péči a stanou se z nich Norové.

1. K matce už nyní nic necítí, je jim dobře s pěstouny. Matce prostřednictvím zástupců opakovaně dali najevo, že ji jako matku již nevnímají.

2. Norsko má krásnou čistou krajinu a nádherné moře. S ovzduším a životním prostředím v Česku se to vůbec nedá srovnávat.

3. Norsko má vysokou životní úroveň. V Norsku je také výrazně menší míra korupce

4. Norsko má ve světě větší renomé než Česko. V globálním měřítku je lepší mít norský pas než ten český.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy