Trendy tagy Michaela Kudláčková očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Ze syna slavného krasobruslaře Jevgenije Pljuščenka je opravdový model a už teď vydělává víc než jeho táta!

Co na něj říkáte?
Zdroj: instagram
+ Dalších 13 fotografií
O roztomilém synátorovi slavného krasobruslaře Jevgenije Pljuščenka jsme vás již informovali. Jenomže tenhle capart roste jako z vody a jeho kariéra jakožto modela stoupá raketovou rychlostí. Roztomilý klučík ve svých čtyřech letech vydělává statisíce a slavné módní značky se o něj jenom perou.

Na svém Instagramu má přes 200 000 sledu­jících a čísla nezadržitelně stoupají. A ne, není to jen kvůli slavnému otci, ale především kvůli roztomilému kukuči tohoto chlapečka. Ten si získal příznivce nejprve skrze Instagram své maminky.

Později o něj však projevily zájem světoznámé značky a teď je jeho Instáč plný postů v oblečení od nejlepších návrhářů. A nemylte se, nic z toho není náhoda. Za jednu fotku uveřejněnou na jeho Instagramu si rodiče účtují statisíce. Penízky se mu rychle množí a rodiče mu je prý spoří na účet.

Kvůli focení už dokonce cestuje po světě. Vypadá to sice jako tvrdý byznys, ale focení si prý malý Saša náramně užívá. Dokonce rodiče prosí, aby ho fotili a je z toho velmi nadšený. Když se ho zeptáte, čím bude, až bude velký, nadšeně odpovídá, že modelem. Zlí jazykové sice tvrdí, že si z něj rodiče dělají mašinu na peníze a v podstatě nutí svoje dítě k práci, ovšem jeho otec se zarytě brání.

Související články

Další články