Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Ze syna Romana Červenky roste tanečník: Podporuje ho i maminka misska Machová

Roman Červenka má krásnou rodinku.
Zdroj: Archiv Veronika Červenková
+ Dalších 5 fotografií
talent
Před deseti lety získala Veronika Červenková, tehdy Machová (29) titul Česká Miss World. Přítele vyměnila za bohatého hokejistu Romana Červenku (34), kterému po krátkém vztahu porodila syna Denise (7). Dnes žijí Červenkovi rodinným životem ve Švýcarsku. I když měl hokejistův syn Denis tendence pokračovat v tatínkových šlépějích, nakonec se dá zřejmě na jiný sport - tanec.

Veronika Červenková patřila k jedné z našich nejkrásnějších modelek. Dnes byste blond krasavici už jen těžko poznali. Své sexy křivky neukazuje a naplno se věnuje rodině. Ve Švýcarsku, kde s rodinou žije kvůli manželově práci, vede úplně normální rodinný život.

Život ve Švýcarsku

Její manžel, hokejový útočník Roman Červenka, působí ve Švýcarsku už několik let. Loni se v rámci švýcarské ligy stěhoval s rodinou z Curychu do klubu Rapperswil-Jona Lakers. V novém působišti uzavřel mistr světa z Německa z roku 2010 roční smlouvu. Kam se vydá teď nebo jestli v klubu zůstane, zatím není jasné.

Syn je jako z gumy

Jasnější je však to, čemu se nejraději věnuje jeho sedmiletý syn Denis. Ačkoliv měl jako malý klouček ambice jít v tátových šlépějích, tedy hrát hokej, dnes to vypadá spíše na tanec. Malý Denis je ohebný jako guma a se svým tělem dokáže neuvěřitelné věci.

Maminka Veronika je na něho nesmírně pyšná a v tanci ho všemožně podporuje. Tak uvidíme, co ze syna hokejisty a modelky nakonec vyroste.

Na rodinu krásné někdejší miss a hokejového útočníka se podívejte do galerie.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy