Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Ze světa kouzel do světa bojů a krve: Tihle herci utekli z Harryho Pottera do Hry o trůny!

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 19 fotografií
galerie
Snímky o Harrym Potterovi a seriál Hra o trůny jsou kultem. Oba projekty mají obrovský zástup fanoušků a ti, kteří viděli filmy a sledují seriál, si mohli povšimnout postav, které z kouzelného světa přeběhly do světa plného bojů, krve a incestu.

Zatímco snímky z kouzelného světa Harryho Pottera má každý fanoušek už snad stokrát okoukané, fanoušci Hry o trůny stále čekají na poslední dva díly finální série, která nám ukáže, kdo usedne na železný trůn. Ačkoliv se v seriálu ukázalo hned 11 postav z Harryho Pottera, víme na 100 %, že ani jedna z nich Sedmi královstvím vládnout nebude.

Ačkoliv většina herců k sobě měla v kouzelném světě blízko, znali se a zčásti společně bojovali proti zlu, ve Hře o trůny jsou si jejich postavy velmi vzdálené. Například Nymphadora Tonks, která společně s Horaciem Křiklanem bojovala proti Voldemortovi, se s ním ve Hře o trůny ani nesetká.

Podívejte se do galerie na herce, kteří excelovali jak ve snímcích o Harrym Potterovi, tak v seriálu Hra o trůny. Proměny některých z nich jsou naprosto neuvěřitelné a jen málokdo by je poznal. Věděli jste o nich?

Související články

Další články