Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Ze své kožní nemoci udělal přednost! Vytřel zrak všem posměváčkům a stal se z něj úspěšný model!

Muž udělal ze své nemoci přednost!
Zdroj: profimedia.cz
Curtis McDaniel z New Jersey trpí od 11 let kožní poruchou vitiligo. Kvůli své nemoci si ve škole prožil doslova peklo. Jeho spolužáci se mu smáli, že vypadá jako zebra! Z nemoci pak ale udělal přednost a nyní všem vytřel zrak. Stal se totiž velmi úspěšným modelem!

U Curtise McDaniela z New Jersey se kožní porucha začala objevovat od 11 let. Na těle se mu objevily bílé fleky a nikdo zpočátku netušil, co by to mohlo být. Později se přišlo na to, že trpí nemocí zvanou vitiligo, která postihuje procento světové populace. Buňky u této nemoci přestávají produkovat kožní pigment a to má za následek skvrnky na těle. Objevily se mu na rukou, krku i obličeji.

Curtis pak během školních let musel snášet urážky od svých spolužáků, kteří ho šikanovali a přezdívali mu „Zebra“. Někteří se ho dokonce báli, a když ho viděli, tak prostě utekli nebo se rozplakali. Posměváčkům ale nyní vytřel zrak, protože se z něj stal úspěšný model. Ze svých skvrn na těle udělal přednost a teď ho můžeme vidět v módních časopisech i na přehlídkových molech.

Související články

Další články