Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Ze SuperStar až mezi finalistky Miss Czech Republic! Maria Boichenko ukázala božské tělo

+ Dalších 10 fotografií
Maria Boichenko (22) jen nedávno okouzlila v soutěži SuperStar 2018 hlavně mužské zastoupení poroty svým šarmem a bezprostředností. Lidé si ji pamatují hlavně díky mňoukání a napodobování zvířátek. Maria se ale momentálně snaží zabojovat o titul Miss Czech Republic 2018 a prozradila, proč je pro ni pěvecká soutěž fraškou.

Okouzlující Maria Boichenko se blýskla na castingu pěvecké soutěže SuperStar 2018. Pochází z Kavkazu a její krása se dá jen těžce přehlédnout a bylo to vidět i na castingovém kole, kde svým vzhledem doslova vykolejila všechny muže v porotě. Matěj Ruppert (40) jí dal dokonce své ano bez toho, aby vydala hlásku.

Není vše ale tak růžové, jak to vypadá, a Maria popsala své působení jak v talentové soutěži, tak i v soutěži krásy, kde momentálně bojuje o titul Miss Czech Republic 2018. „Byla to dobrá zkušenost, ale jsem ráda, že jsem pryč. Absolutně nechápu, proč mě po třetím kole vyhodili.“

Maria se rozmluvila a bylo znát, že ji tato zkušenost nějakým způsobem zklamala: „Víte, čekáte celý den několik hodin na to, aby vám pak během čtyř sekund řekli vypadáváš? Nebylo to hezké a opravdu podmínky, v jakých jsme čekali na verdikt poroty, a spousta jiných věcí, to byla hrůza,“ popsala v rozhovoru.

Tuhle ne velmi příjemnou zkušenost ale vykompenzovala nová příležitost, kterou zdá se uchopila za správný konec. Maria momentálně sbírá první zkušenosti s modelingem ve Spojených arabských emirátech, kam společně s celým týmem Miss Czech Republic a ředitelkou Taťánou Makarenko (28) vyrazili na soustředění.

Maria má nejen krásný obličej, ale také dokonalé tělo, které ukázala během focení na pláži. A musíme uznat, že po zhlédnutí těchto sexy fotek má Maria rozhodně čestné místo ve finálové desítce, a uvidíme, kam až to tato kráska dotáhne!

Související články

Další články