Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Ze Streamu odcházejí největší hvězdy: Kazma, Tonda Blaník i kuchař Vaněk!

Odcházejí největší hvězdy.
Zdroj: Profimedia, Instagram, stream.cz
+ Další 4 fotografie
Internetová televize Stream.cz přichází podle našich informací o své největší hvězdy. Dosavadní šéf Streamu Lukáš Záhoř zde totiž ukončil spolupráci a do konce roku odchází. S jeho působením jsou spojeny ty největší hvězdy jako Kazma, Roman Vaněk či tvůrce Tondy Blaníka Milan Kuchynka. A ti z internetové televize odcházejí a přerušují spolupráci.

Jako první ohlásil svůj odchod Milan Kuchynka, který pro Stream.cz natočil už pět sérií oblíbeného seriálu Tonda Blaník. O tom se navíc v současné době chystá celovečerní snímek. Ten se ještě dotočí ve spolupráci s internetovou televizí, ale další natáčení tvůrce neplánuje. Tým okolo Tondy Blaníka odchází a je jenom otázkou, jestli postava známého lobbisty dostane možnost uplatnit se jinde.

Jako druhý oznámil odchod kuchař Roman Vaněk, který s televizí pracoval několik let. Jeho pořady Peklo na talíři, Luxus na talíři a Jídlo s.r.o. měly úspěch, ale bez odcházejícího Záhoře nevidí kuchař důvod, proč by na Streamu zůstával.

Nejzásadnější ranou pro Stream.cz bude ale odchod největší a nejsledovanější hvězdy – Kazmy. On sám se nám k odchodu zatím nevyjádřil, ale v týdnu se svěřil se svým rozhodnutím kamarádovi. „Odchází, protože je mu vyčítáno, že jeho pořady jsou moc drahé,“ řekl pro eXtra.cz. Z Kazmy si Stream.cz udělal celebritu první kategorie a jeho odchod zabolí.

Kazma vysílá svůj pořad One Man Show od roku 2008, ale doslova zbořil internet v roce 2015, když se ukázalo, že na předávání cen Českého lva dostal falešného Jima Careyho. Předtím ještě nachytal fanoušky na falešnou Katy Perry, ale právě zmanipulování producentů Českého lva a finální vystoupení nepravého hollywoodského herce do dostaly mezi top baviče a virální hvězdy.

První díl One Man Show s „Katy Perry“ vidělo přes milion diváků a pak čísla nezastavitelně stoupala. Jak se dvojník Jima Careyho dostal až na předávání cen Českého lva, vidělo téměř 1 450 000 diváků. Kamil Bartošek se také 2016 vydal nelegálně na MS v hokeji do Ruska, kde se v převleku maskota Lajky dostal až na závěrečný ceremoniál. Tento díl měl přes 2 300 000 zhl­édnutí, ale ten pravý vrchol měl teprve přijít.

Přes 3 800 000 zhlédnutí měl jeho legendární díl s Karlem z Prostřena. Jeho naplánování trvalo rok a řádově stál miliony korun. „Je to ranec,“ komentuje investice do natáčecího dílu Kazma, ale konkrétní být nechce.

Podle našich informací trápí nové vedení právě peníze a schopnost pořadů si na sebe vydělat. Pořady pod patronátem Lukáše Záhoře sice byly divácky velmi oblíbené a sdílené, ale zároveň drahé. Na Seznam.cz probíhají velké rozbroje v představenstvu. Proti současné podobě Stream.cz vystupuje Business Development Director Tomáš Kapalín, jeden z top manažerů Seznam.cz a kamarád majitele celé společnosti Iva Lukačoviče. Právě tomu by mělo vadit, že pořady i přes svou popularitu málo vydělávají.

Související články

Další články