Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Ze Stiflerovy mámy je tchyně: Seann William Scott z Prciček si tajně vzal životní lásku

Ze Stiflerovy mámy je tchyně: Seann William Scott z Prciček si tajně vzal životní lásku
Zdroj: oficiální zdroj
Předchozí Další
+ Dalších 16 fotografií
Tajná svatba
Představitel Stiflera z legendární komedie Prci, prci, prcičky se tajně oženil! Herec Seann William Scott (43) si soukromí přísně střeží, a tak se jeho sňatek s dlouhodobou přítelkyní Olivií Korenberg (31) dostal na povrch až nyní. Své ano si řekli už v září ve městě hříchu Las Vegas.

Ještě v březnu se o nynější manželce Seanna Williama Scotta (43) mluvilo jako o záhadné milence. Už tehdy ale Olivia Korenberg (31) byla hercovou snoubenkou a letos v září se s ní představitel Stiflera z komedie Prci, prci, prcičky tajně oženil!

Scott si soukromí hlídá jako oko v hlavě, vážný vztah s designérkou Olivií přiznal teprve před několika týdny. „Ano, s někým chodím, je to úžasná žena. Jsem teď ve vztahu konečně opravdu šťastný,“ svěřil se nadšeně.

Novomanželé si řekli své ano v Las Vegas v září a podařilo se jim ji perfektně zatajit. Proto na veřejnost neunikla ani jediná fotka. Sňatek nejspíš nechtěně propálila Olivie, která si na svém soukromém profilu na Instagramu změnila příjemní z Korenberg na Scott.

S nadsázkou lze říct, že ze Stiflerovy mámy se stala tchyně. A taky bylo na čase, Jennifer Collidge (58) na to má věk i postavu, která nabobtnala do nelichotivých rozměrů.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy