Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Ze staré dodávky vykouzlili útulný hrad. Uvnitř je vše, co rodina potřebuje. Podívejte se na magické bydlení!

Zdroj: youtube.com
+ Dalších 10 fotografií
Na silnici nepatří k největším a rozhodně není nejrychlejší. Když tuto dodávku předjíždíte, rozhodně vás nenapadne, že uvnitř se skrývá luxusní království. Podívejte se s námi do úchvatného domu, který vytvořili Justine a Lola z Nového Zélandu.

Jakmile dodávka zaparkuje, může se proměnit v magický hrad. Každý prostor je dokonale využitý. Je až zázračné, kolik věcí se vejde do tak malého mikrodomečku

V domku, který byl představen v televizní show Living Big In A Tiny House, se nachází koupelna, sprchový kout, plně vybavená kuchyň, střešní lázeň i sada solárních panelů na ohřev vody.

Justine a Lola vychovávají svého malého syna Pika k úctě k přírodě a všichni dohromady se snaží chránit přírodní zdroje. Domeček tedy splňuje přísné ekologické normy

Dešťová voda je například ze střechy vedena do barelů pod dodávkou, kde je uchovávána. Samozřejmostí je kompostér a ekologické řešení toalety.

Rodina si pochvaluje, že bydlení jim ušetřilo spoustu peněz, je ekologické a všichni se v něm cítí dobře. Prostě je to jejich vysněný domov.

Když chtějí vyrazit na cesty, stačí sklopit věže, zatáhnout střechu a vozidlo pak už v klidu splňuje podmínky provozu na novozélandských silnicích.

Jádrem prostoru je kuchyň, kam se vešly všechny spotřebiče. Navíc jsou zde rafinovaně rozmístěny šatní skříně.

Nad kuchyní je pak patro pro spaní s posuvnou střechou Když je pěkně, dá se spát přímo pod hvězdnou oblohou. To je pak ta pravá novozélandská romantika.

Související články

Další články