Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Ze špindíry Lucie z Výměny manželek je paní vrahová: Obří svatební ostuda a kritika nevěsty

Ze špindíry Lucie z Výměny manželek je paní vrahová: Obří svatební ostuda a kritika nevěsty
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Další 4 fotografie
svatební trapas
Není to tak dávno, kdy diváky Výměny manželek doslova šokovala rodina Lucie, která má čtyři děti ve vlastní péči a další čtyři jí vzali. Náhradní maminka byla zděšena z absence hygienických návyků dětí a z naprostého chaosu ohledně výchovy. Po skončení Výměny manželek se Lucie, lidmi přezdívaná „špindíra“, rozešla se svým partnerem z reality show a nabrnkla si usvědčeného vraha Michala, kterého si nyní vzala. Nebyla by to patrně Lucie, kdyby její svatbu neprovázel pořádný trapas a obrovská kritika veřejnosti.

Nejdramatičtější Výměna manželek

Začátek roku ve Výměně manželek začal pěkně zostra. Na Lucii, která má čtyři děti ve vlastní péči a další čtyři odebrané, patrně diváci jen tak nezapomenou a náhradní maminka také ne. Diváci jsou v téhle reality show zvyklí již na ledacos.

Proto patrně většinu zpočátku ani nepřekvapil nepořádek, špína a naprostá absence základní hygieny u dětí. Vše se ale vyhrotilo mezi osmi očima, kdy Lucie po cestě na setkání chytila nepochopitelného rapla a začala se do náhradní manželky, která u ní strávila 10 dní, nevhodně pouštět.

Lucie řvala jako smyslů zbavená a svému příteli vyčítala, že mu náhradní manželka třikrát uvařila a nazývala ji sviní. Pomyslnou korunu tomu Lucie nasadila ve chvíli, kdy se rozešla se svým partnerem a začala randit s usvědčeným vrahem Michalem.

Svatba s usvědčeným vrahem a ostuda s dortem

Podle všeho to Lucii a usvědčenému vrahovi Michalovi perfektně klape. "Míšo, bez tebe by život neměl žádnej smysl, jsi můj život, moje všechno, miluju tě strašně moc," pěla chválu na Michala Lucie a dokonce si založili společný Tik Tok a Facebook.

Na sociálních sítích je tahle dvojka neustále pod palbou kritiky lidí, kteří se nedokážou ztotožnit s tím, jak Lucie žije a vychovává děti. Není tomu tak dávno, kdy se Lucie a Michal rozhodli stvrdit svoji lásku před bohem a řekli si svoje "ano".

Nebyla by to patrně Lucie, aby se svatba neobešla bez nějakého toho škobrtnutí. V komentářích na Tik Toku pod jejich svatebním videem se rozohnila paní, u které si Lucie měla objednat svatební dort, ale nakonec se na ni vykašlala.

"Paní Lucie si u mé mámy objednala na jejich svatbu dort a nepřijela si pro něj. A to jsem se těšila, že mi ukáže, jak se mají dělat houskové knedlíky," píše žena v komentářích. Samozřejmě, že kritickému oku veřejnosti neunikla ani Luciina svatební vizáž. "To je snad poprvé, co vidím nevěstu a není hezká," píší lidé v komentářích.

Petr Švancara se opřel do Novotného a Survivoru: Kvůli genderovému pravidlu si nebral servítky

Související články

Další články

Nejnovější kauzy